Automobiļu Trīs ceļu Katalītiskā Aizsērējuma Noteikšanas Tabula Izplūdes Cauruļu Aizsērēšanu Noteikšanas Tabula

Automobiļu Trīs ceļu Katalītiskā Aizsērējuma Noteikšanas Tabula Izplūdes Cauruļu Aizsērēšanu Noteikšanas Tabula

Automobiļu Trīs ceļu Katalītiskā Aizsērējuma Noteikšanas Tabula Izplūdes Cauruļu Aizsērēšanu Noteikšanas Tabula

 • Kategorija: centrs
 • Preces Kods : n591
 • Pieejamība : Pieejams
 • €10.87


Trīs veidu katalītiskā aizsērējuma noteikšanas tabula, izplūdes cauruļu aizsērēšanu noteikšanas tabula

Šis produkts ir universāla, piemērota visu veidu transportlīdzekļu tirgū, viegli izmantot.Problēmu nepietiekama dzinēja jauda ir bieži sastopamas transportlīdzekļa tehniskās apkopes.Dažas no tām var būt vienkārši apstrādāti, bet citi nevar salabot pat pēc pāris dienām pārbaudes.Mēs bieži brīnums, vai ir nelielas, blokādes, izplūdes caurules, ka ir neliels nosprostošanās trīs ceļu katalīzes dažas automašīnas, lai redzētu, bet lielākā daļa no trīs ceļu katalītiskā ir ļoti grūti noņemt, pat noņemt nevar redzēt pakāpes iekšējās dedzināšana, jo caurules ir pārāk saliekti, un mūsu galvā ir pārāk liels, lai iet!Tāpēc mūsu trīs ceļu katalītiskā aizsērējuma noteikšanas tabula tādējādi jūs radīti, lai atrisinātu problēmu.

Normālā auto, spiediens, kas pirms trīs ceļu katalīzes ir ļoti mazs, tukšgaitas ātrums ir 0.08 kg / cm.Nepārsniedz 0.15 kg / cm pie 3000 APGR. / min.

Problēmām, lietojot izplūdes gāzu pretspiediens platums

Sprieduma pamata izplūdes gāzu bloķēšanu

1, spiediens tukšgaitā ir ne lielāks par 0.08 kg / CM2.

2, spiediens motora pie 3000 apgr. / Min ir ne vairāk par 0,15 kg / CM2. Piezīme: bad norāde zonā, par kādu izplūdes gāzu pretspiedienam, gabarīti nedrīkst pārsniegt 0,25 kg / CM2 pie 2500 apgr. / Min, taču vides aizsardzības apsvērumu dēļ, pašreizējā vērtība būtu jānosaka, pamatojoties uz skaitļiem, kas minēti iepriekš.

Pareizu izmantošanu, izplūdes gāzu pretspiediens platums

1, izplūdes gāzu pretspiediens rādītājs parasti ir savienots ar skābekļa, vai gaisa un degvielas attiecības sensors, atrašanās vietu.Tāpēc, savienojums vajadzētu pievērst uzmanību pievilkšanas Griezes moments, uzmanību nevar būt pārāk lieli, lai novērstu skrūvju kaitējumu, arī nevar būt pārāk mīksti, lai novērstu vielas noplūdi.

2 Pēc tam, kad savieno izplūdes pretspiediens rādītājs, ņemiet vērā, ka norādītajā diapazonā no tukšgaitas ātrumu var palielināt līdz 3000r / Min, ja tas nepārsniedz 0.08 kg / CM2, pārbaudes spiediens nepārsniedz 0.15 kg / CM2, ja tikai no dinamikas aspekta, var izmantot arī spiediens nepārsniedz 0,25 kg / CM2 kā spriedums standarta.

3, Ja spiediens pārsniedz 0,2 kg / CM2, kad tukšgaitā, motoram būtu jāslēdz nekavējoties un motora apgriezienu skaits nebūtu jāpalielina, lai novērstu instrumentu bojājumiem.

4, Sakarā ar augstu izplūdes temperatūra, tāpēc uz pārbaudes laiku jābūt pēc iespējas īsākam, lai izvairītos no instrumenta pievienota gumijas šļūtene daļas, sakarā ar ilgstoši augstas temperatūras un bojājumiem

5, Pēc tam, kad izplūdes gāzu pretspiediens, gabarītu ir noņemta, dabiskās dzesēšanas metodi, kas būtu jāpieņem, lai samazinātu temperatūru.

Atcerieties: "vaina ir konstatēta, nav redzējis! "Problēmu novēršana būtu jābalstās uz parādību detalizētu un visaptverošu analīzi, un pēc tam veikt mērķtiecīgas atklāšanu, šī ir īstā īsceļu.

Ekspluatācijas Procedūras

1. solis: atrast Priekšējo Skābekļa Sensors

2. solis: Noņemt Skābekļa Sensors

3. solis: Noņemt testu savienotājs

Solis 4: Twist testa savienotājs uz izplūdes caurules ar roku

5. solis: Ievietojiet mērītāju, lai iedarbinātu automašīnu un nolasīt datus

Šeit ir Toyota Camry piem.

1, Noņemt skābekļa sensors

2, Take-out kopīga

3, Vērpjot kopīgai izplūdes gāzu caurulei ar roku

4, Jāpievieno skaitītājs un nolasīt datus

Garums produktu cauruli 60 cm

Caurules un priekšautus, ir izgatavotas no karstumizturīga liesmas materiāls

Datu standarta ražojuma tiek sniegta ar norādījumu rokasgrāmata, lai klienta

Izmantojot izplūdes pretspiediens rādītājs, lai spriestu izplūdes gāzu aizsērējuma vaina

Agrāk, viens no cēloņi dzinēja jauda neveiksmes ir bloķēt trīsceļu katalizators.Šajā procesā ir pārbaudīt un novērst šādas kļūdas, tas ir efektīvs veids, lai precīzi un ātri tiesneša kļūdām, pārbaudot izplūdes spiedienu, kas ar izplūdes pretspiediens rādītājs.Tālāk, ar dažiem dažādiem gadījumiem, sīki izskaidrot izmantot izplūdes gāzu pretspiedienam, manometrs un vai nav par vērtēšanas kritērijiem.

gadījumā 1 : 2000 Toyota Camry ar 2AZ-FE motoru.Lietotāja Atbildes: auto motora paātrinājuma, pie liela ātruma ir slikta.Pēc aizstājot cilindru dzinēja defekts, tas ir grūti, lai paātrinātu pie 120km / h pēc 3000km braukšanas un motora skaņa ir lielāka.

Kļūdu Analīze: klienta būs vadīt automašīnu uz veikalu, tehniķi test-drive apstiprinājumu par 120 km / h, pēc tam, kad paātrināt grūtības, motors skaļš.Tehniķis pirmo padara kabīne tests: iekrišanas ātrumu, D un R ir 2100r / Min, bet normālā vērtība ir aptuveni 2350r / Min.Tā var spriest, ka dzinēja jauda ir nepietiekama.Pārbaudīt, vai nav traucējumu kodi, sk. saistītu datu saraksts: IGNADVANCE No. 1 cilindra aizdedzes apsteidzes priekšu, tukšgaitas pie BTDC 5 ~ 15, ir normas robežās.Aktīvā tests VVTCTL B1 sistēmu, kad dzinēja kabīne, IZSLĒGT, kad ātrums normāls.Izmērītais degvielas spiediens ir 310 KPA, kas ir starp 304 KPA un 343 KPA.Cilindru spiedienu mēra virs Lokpa.Iepriekš minētā pārbaude var novērst mehāniska kļūme motora.Šajā brīdī punktu neveiksmes ir aizdomas, ka izplūdes sistēmā.Savienojumu izplūdes spiediena mērītāji, spiediena ir 90kPa, kad tukšgaitā, normālā vērtība ir 80kPa.Motora spiediens 3000r / Min, ir 300KPA, normālā vērtība ir 150KPA, kas norāda, ka izplūdes gāzu sistēmu (izplūdes kolektora) tiek bloķēta, un izplūdes nav bezmaksas, kas ietekmē dzinēja jaudu, jo īpaši pie liela ātruma.

Risinājums: Rezerves izplūdes kolektors (trīs ceļu Katalītiskā Neitralizatora) , mērīšanu izplūdes spiedienu, nodošana ekspluatācijā, normāls.

Nepatikšanas Iedvesmu: speciālām mērīšanas instruments ir atslēga, lai novērstu problēmas.Izmantot speciālo mērīšanas instrumentu var samazināt nomaiņa saiti, ietaupīt laiku, uzlabot darba efektivitāti un vairāk profesionāli.

Tagi: gadījumā, iphone xs maks ar vizuļi, ragu vilcienu, ragu, gaisa taures, dūmu testeris, aizdedzes testeris, atpakaļ spiediens, ragu taures, emisijas testeris, ragu kravas automašīna.


 • Objektu Platums: 15inch
 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
 • Aparatūras Versija: Jauns
 • Materiāla Tips: PLASTMASAS un TĒRAUDA
 • Ārējās Testēšana Sertifikācija: ce
 • Objekta Garumu: 25inch
 • Postenis Svars: 1kg
 • Zīmola Nosaukums: TANTESTO
 • Postenis Augstums: 10inch
 • Programmatūras Versija: Jauns
 • Vienuma Tips: Testētājiem Mehānisko
 • Spriegums: NO
 • Elektroniskā: No
 • Modeļa Nosaukums: D

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good