Maksimālā 4000W Pure Sine Wave Inverter OFF Grid Saules Sistēmas Invertora DC 12V/24V Uz AC 220V 50HZ/60HZ Sprieguma Pārveidotājs DC Uz AC

Maksimālā 4000W Pure Sine Wave Inverter OFF Grid Saules Sistēmas Invertora DC 12V/24V Uz AC 220V 50HZ/60HZ Sprieguma Pārveidotājs DC Uz AC

Maksimālā 4000W Pure Sine Wave Inverter OFF Grid Saules Sistēmas Invertora DC 12V/24V Uz AC 220V 50HZ/60HZ Sprieguma Pārveidotājs DC Uz AC

 • Kategorija: centrs
 • Preces Kods : n72
 • Pieejamība : Pieejams
 • €133.38

  €166.72

Parametri Ieejas spriegums : DC 12V/24V (Ja jums ir nepieciešams, 48V,lūdzu, sazinieties ar mums!) Izejas spriegums: AC 220V Frekvence: 50HZ/60HZ Max Izejas jauda:4000W Nepārtrauktā jauda:1800W Pārveidotāja efektivitāte:95% Tilpums: 330*150*75 MM Neto svars: 2.8 KG Šis produkts ir piemērots: izejas jauda ir mazāka par 1800W dažādām mājsaimniecības ierīcēm, piemēram, rīsi plītis, elektriskās vadu, maza elektriskā cepeškrāsns, auto kondicionieri, rokas urbi, datoru, ventilators, ventilators, gaismas cauruļu, saules gaismas un citu sadzīves tehniku! 6 aizsardzību:

1. Ievadi zema sprieguma aizsardzība: Ja ieejas spriegums ir mazāks par 10V ± 0,5 V (par 12V ievade inverter) /20V ± 0,5 V (par 24 V, ieejas inverter), MAIŅSTRĀVAS jauda tiek automātiski izslēgts, svilpe skan, 3 vienlaicīga vaina rādītājs būs Spilgti (sarkans).

2. Ievadi pārsprieguma aizsardzība:Ja ieejas spriegums ir lielāks par 15V ± 0,5 V (par 12V ievade inverter) / 30V ± 0,5 V (par 24 V, ieejas inverter), MAIŅSTRĀVAS jauda tiek automātiski izslēgts, svilpe skanēja 4 vienlaicīga vaina rādītājs būs Spilgti (sarkans).

3. Īssavienojuma aizsardzība:Ja īsslēguma notiek, rezultāts ir izslēgts, kļūdas indikators tiks izgaismots (sarkans)

4. Akumulators ir ļoti anti-aizsargāts:pozitīvā un negatīvā baterijas ir atcelts, drošinātāju būs drošinātāju, lai aizsargātu slodzes.

5. Pārveidotāja temperatūras aizsardzība:Ja invertora temperatūra pārsniedz 68 ℃, MAIŅSTRĀVAS izejas tiks automātiski izslēgts, svilpe skanēja 5 skaņas pie pašā laikā defektu indikators tiks izgaismots (red), līdz temperatūra atpakaļ uz 50 ℃ pēc inverters automātiski atgrieztos normālā stāvoklī.

6. Aizsardzība pret pārslodzi:Kad slodze pārsniedz 110% no inverter jauda, MAIŅSTRĀVAS izejas tiks automātiski izslēgta.Izmantot jautājumiem, kam nepieciešama uzmanība: 1. 12V ir inverter tikai var saistīt 12V akumulators (Normālos ekspluatācijas diapazons ir no 9V 15,5 V) un 24V ir inverter tikai var saistīt 24V akumulators (Normālos ekspluatācijas diapazons ir no 19.5 V 28.5 V).Invertoru tiks automātiski start-up Virs sprieguma vai zemsprieguma potecting systemto apklusti invertoru, lai izvairītos no elektroenerģijas akumulatoru pār izejas izraisīt vairāk nekā sprieguma bojājumi invertoru vai strādā vairāk nekā zemsprieguma invironment. 2.Tas invertoru ir zemsprieguma brīdināšanas sistēma,ja iekšpusē modinātājs,norāda lietotājam electric daudzums ir nopietni zems spriegums no akumulatora, kas ātri,lūdzu, nomainiet akumulatoru vai samazināt strāvas elektriskās iekārtas jūs izmantojat,waining: Jums ir, lai pabeigtu šo darbību, 15 minūšu laikā pēc tam, kad parādās zema sprieguma brīdinājuma. 3.Kad situācijām, elektrisko iekārtu ieslēgtu un izslēgtu, ko pats nepārtraukti notika,kas izraisa zemu akumulatora,lūdzu aizstātlielākas jaudas akumulators. 4.Elektriskās iekārtas joprojām nav darba stāvoklī pēc pagrieziena uz inverter trīs sekundes,kas nozīmē nominālo jaudu, kas ir elektriskās ierīces ir overed atļauto ātrumu strāvas invertora.Uz svilpe atskan rādītājs tiks izgaismots (red), kamēr slēdzis ir izslēgts un inverter tiek ieslēgts un izslēgts.Pēc problēmu novēršanas darbu, statuss tiek automātiski atjaunoti.

Lūdzu, izslēdziet invertoru,izmantojot zemāko likmi elektroenerģijas iekārtu. 5.Pirms izmantojat elektrisko iekārtu ar invertoru ,lūdzu, atšķirt dažādas maksimālās jaudas un faktiskās jaudas invertoru.Mājokļu ir atzīmēti kā maksimālā jauda,faktiskā vara ir puse no maksimālā jauda,starta strāvas elektriskās iekārtas jūs izmantojat, var ne virs maksimālā jauda .Ilgi thime, izmantojot pilnvaras elektrisko applince var ne vairāk kā faktiskā vara. (Maksimālā jauda :augstākā varas, kad mašīna sāk,piemēram,ledusskapis likme popwer ir tikai 300W,bet sākt augstu jaudas līmeni, lai 2500W.Elektriskās spuldzes un sildītājs ect šādu aktīvu slodzi elektriskās ierīces ir nē maksimālā jauda .) 6.Zaļā gaisma "POWER" izvades panelis ir savienojiet akumulatora indikators.Normāls apgaismojums nozīmē, akumulatoru savienotu veiksmīgi,pretī,var būt akumulatora kontaktu vads ir slikti pieslēgšana,slēdzis nav nospiediet UZ pozīciju vai drošinātāju sadedzināt. 7."Vaina" zaļo norāda, gaismas apgaismojums pastāvīgi ir inverter parasti strādā,gaisma izslēgta ,var būt bloks iekšā inverter bojāts vai pārslodzes protec,kad šī situācija notiktu,jūs varat mēģināt restartēt inverter bezslodzes režīmā,vēl gaisma nodziest,ir vienības iekšpusē inverter hace bojāta,apgaismojums pastāvīgi ir elektrisko iekārtu faktiskā vara pār padarīt ķēdes aizsardzība sistēma sāktu darboties automātiski, lai shut off invertoru.Ja ir acumirklis gaismas,varbūt tas ir īss un elektroenerģijas daudzums no akumulatora vai iekšējiem bojājumiem. 8.Ja ir divi norāda, gaismas būt spilgti, tajā pašā laikā,ir iekšējā bojājumiem, inverter (visvairāk iespējams, ka drošinātājs sadedzināt,lai jūs varētu mēģināt aizstāt ar jaunu drošinātāju.) jautājumi, kam nepieciešama uzmanība 1.Invertori, kas nevar būt saistīta ar elektrotīklu,nevar pieskarties AC izejas līnijas ar roku.Barošanas bateriju, kas savienoti ar invertoru ir vairāk nekā faktiskā patēriņa slodzes.Kad akumulators līnija ir pagarinājies,kas atbilst diametram būtu jābūt divtik biezāka. 2.Izejas pārveidotājs ir gan uguns līnijas,nav zemējuma problēma.Neizmantojiet vienu, kā zemēšanas vadu,Tā nav savienota ar zemējumu. 3.Invertora un slodzes savienojumu,nepievienojiet gaisa slēdzi vai noplūdes aizsardzības slēdzis vidū.Ne tikai tas neizdodas, lai to aizsargātu, bet tas sabojās invertoru.

Tagi: inverter 4000w tīra vilnis, off grid saules sistēmas mājas, pārsprieguma aizsargs, saules sistēma, maiņstrāvas frekvences pārveidotājs 50hz 60hz, saules inverter 4000w pure sine wave, trīs fāzu pārveidotāju, japna saules inverter, 12v 110v 60hz inverter, dc ac pārveidotājs 12v uz 110v 60hz.


 • Izejas Jauda: >1000KW
 • Izejas Frekvence: 50/60HZ
 • Veids: DC/AC Pārveidotāji
 • Svars: 3KG
 • Produkcijas Veids: Viena
 • Zīmola Nosaukums: workstar
 • Izejas Strāva: 220V/110V
 • Modeļa Numurs: 4000W
Anjelika Stop 2020-10-14

Product is that look data. Why Choose outerwear cotton stickers different Nickle four. Work well, no matter is not only. Simple sticker car even the same with Hook. As for being there is little reliable falling feeling.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good