SONOFF Zigbee SNZB-02 Temperatūras Un Mitruma Sensors Reālā Laika Paziņojumu EWeLink Lietotni Smart Home Darbu Ar SONOFF ZBBridge

SONOFF Zigbee SNZB-02 Temperatūras Un Mitruma Sensors Reālā Laika Paziņojumu EWeLink Lietotni Smart Home Darbu Ar SONOFF ZBBridge

SONOFF Zigbee SNZB-02 Temperatūras Un Mitruma Sensors Reālā Laika Paziņojumu EWeLink Lietotni Smart Home Darbu Ar SONOFF ZBBridge

 • Kategorija: centrs
 • Preces Kods : n793
 • Pieejamība : Pieejams
 • €6.69

  €9.56

ZigBee Tilts

Apraksts:

SONOFF ZigBee Tilts ir sirds smart home, kas ļauj attālināti pārvaldīt dažādas ZigBee ierīcēm un sensoriem, monitoringa un kontroles vajadzībām mājās, un ļauj jums izveidot smart ainas Wi-Fi, un ZigBee smart ierīces sazinās, lai piekļūtu gudrāku mājas un kontrolēt tos visus, izmantojot eWeLink APP.Tas palielina efektivitāti līdz 32 pievienots sub-ierīces, kas ir ZigBee, pamatojoties slēdži, kontaktdakšas un drošības sensori. , , SONOFF ZigBee bezvadu slēdzis un sensori, piemēram, temperatūras un mitruma sensors, kustību sensoru un bezvadu durvju/logu sensors var tikt savienota ar Tiltu, lai dotu jums iespēju, lai izveidotu dažādus skatuves saiknes.Jo vairāk ierīces, kas atbalsta, Tilts arī var strādāt ar vienu bandu smart slēdzis, temperatūras un mitruma sensors, kustību, bezvadu durvju/logu sensors un ūdens sensors, kas ir sertificēti ar ZigBee Alianse.Viens-pieskarieties pārī visi sub-ierīces, ātrāk nekā Wi-Fi savienojumu pārī.Tā atbalsta, lai pievienotu kameru uz Tilta vai sub-ierīces, ērta, lai apskatītu jūsu mājās uz vienu no tām.Var arī komandu Alexa vai Google Mājās balss kontroles jūsu mājās.

Specifikācija SONOFF ZBBridge

Ieeja: 5V, 1A;

Bezvadu Savienojumi: IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHZ, Zigbee 3.0;

Materiāls: PC V0;

Izmērs: 62X62X20mm

Atbalsta Sub-ierīces: , , SNZB-01 Bezvadu Slēdzis(drīzumā), SNZB-02 Temp. & Smirdēt.Sensors(drīzumā), SNZB-03 Kustības Sensoru(drīzumā), SNZB-04 Bezvadu Durvju/Logu Sensors(drīzumā)

Specifikācijas:

Specifikācija SONOFF ZBBridge

Ieeja: 5V, 1A;

Bezvadu Savienojumi: IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHZ, Zigbee 3.0;

Materiāls: PC V0;

Izmērs: 62X62X20mm

Atbalsta Sub-ierīces: BASICZBR3 Smart Switch, S31 Lite zb Smart Plug, SNZB-01 Bezvadu Slēdzis(drīzumā), SNZB-02 Temp. & Smirdēt.Sensors(drīzumā), SNZB-03 Kustības Sensoru(drīzumā), SNZB-04 Bezvadu Durvju/Logu Sensors(drīzumā)

Paketē Iekļauts:

1 x Sonoff RF Tilta 433

Piezīmes:

ZigBee Tilts ir noliktavā tagad un būs pieejamas par 24 jūlijs.

SNZB-01

Apraksts:

SONOFF SNZB-01 Zigbee Bezvadu Slēdzis ir mini un izsmalcinātu ZigBee bezvadu smart switch atbildot uz SONOFF ZigBee Tilts, kas ļauj jums, lai sasniegtu mērķi skatuves saikni starp ZigBee ierīces (SONOFF BASICZBR3 DIY smart switch un S31 Lite zb smart plug) un Wi-Fi ierīcēm.Pogas slēdzis ir pielāgojama ar trīs vadības iespējas - viena, divas nospiediet un ilgtermi nospiediet, lai jūs varētu, diezgan viegli, programmas, procedūras un darbības, kā vienkārši, kā jums nepieciešams.Viens-pieskarieties pārī.Tas ir tik daudz vieglāk, lai to varētu savienot pārī ar vairākām pievienotajām ierīcēm, kuru vēlaties pārvaldīt, vienkārši uzspiediet uz APP, lai saņemtu visas ierīces, kas savienotas pārī.Mirdzums pogu līnijām, tā ir elastīga movability, jūs varat stratēģiski vieta vai pārvietot to ap savu māju, lai, ja tas būs ļoti noderīgi, un pēc tam izveidot smart ainas, lai padarītu to darbu jums, balstoties uz dažādu pogu darbības, kas jums pielāgot.Divu veidu kontroli, ir pieejama pat par jums, lai ieslēgtu/izslēgtu gaismu no divām vietām.Pogas ir akumulatoru darbināmas, ka jūsu mobilo tālruni saņems -akumulatora paziņojumu, kad atlikušais akumulatora uzlādes līmenis ir mazāks par 10%, varbūt ir pienācis laiks mainīt akumulatoru.

Specifikācijas:

Akumulators: 3 V(CR2450);

Bezvadu protokols: Zigbee (IEEE 802.15.4);

Materiāls: PC;

Izmērs: 43X43X16mm

Paketē Iekļauts:

1*SONOFF SNZB-01 - Zigbee Bezvadu Slēdzis

SNZB-02

Apraksts:

SONOFF SNZB-02 ir ZigBee temperatūras un mitruma sensors, kas varētu bez problēmām strādā ar dziesmu temperatūras un mitruma izmaiņas jūsu mājās, kas visiem reālā laika lasījumi var pārbaudīt uz eWeLink APP.Vēl labāk, jūs varat iestatīt nosacījumu, smart ainas, kas ir ventilators tiek ieslēgt/izslēgt, kad temperatūra sasniedz limitu , vai mitruma regulatoru jūsu istabā sāk strādāt, kad gaisa mitrums ir vairāk nekā augstākas, palīdzot novērst izaugsmi pelējuma un alergēniem.Varat uzstādīt, gudru sižetu, lai sāktu brīdinājumus, caur notikumiem, piemēram, augstas/zemas temperatūras, augsta/zema mitruma apstākļos un vairāk.Ierīce koplietošanas funkciju, padara jūsu bērniem, ģimeni un pat kaimiņi informēti par vides jūsu mājas apstākļos ar saviem mobilajiem telefoniem.Kameras funkcija ir pieejama par sensors, lai jūs zināt, kas iet uz jūsu mājās.Tā ir rezerves laiks, lai jūs varētu veikt darbības, ja ugunsgrēka briesmas rodas.Tas ir akumulatoru darbināmas sensoru, kas var novietot jebkurā stūrī jūsu mājā, lai uzraudzītu istabas temperatūru un mitrumu.Uzstādīšana bez instrumentu, vienkārši stick sensoru uz sienas virsmas vai ierīces un redzēt to labi strādāt jums!

Monitora iekštelpu temperatūras un mitruma.

Sinhronizācijas reālā laika temperatūras un mitruma lasījumā APP.

Var izraisīt Wi-Fi ierīču pārdomātas ainas.

Pievienot fotoaparātu, lai nodrošinātu, jūs zināt, jebkura avārijas jūsu mājās.

Zema akumulatora paziņojumu.

Ātri un viegli uzstādīt.

Specifikācijas:

Akumulators: 3 V(CR2450);

Bezvadu protokols: Zigbee (IEEE 802.15.4);

Materiāls: PC;

Izmērs: 43X43X14mm

Paketē Iekļauts:

1*SONOFF SNZB-02 - ZigBee Temperatūras Un Mitruma Sensors

Piezīmes:

SNZB-02 būs pieejams kuģis, kas no gada 18. jūnijā. Lai nodrošinātu zemākas piegādes izmaksas, vienums tiks izvesti bez baterijas iekļautas.

SNZB-03

Apraksts:

Ja jūsu jautājums ir ne tikai par mājas drošību, bet par to, izmantojot kustības, lai ieslēgtu vai izslēgtu gaismu, labi, SONOFF SNZB-03 varbūt liek jums justies pārsteidzošs.

Šī ZigBee kustības sensors ir extra-ērts smart ierīci novietot jebkur jūsu mājās, lai noteiktu kustību un iedarbina signalizāciju.Tas nozīmē, ka sensors nosūtīs tūlītēju brīdinājumu paziņojumu uz jūsu mobilo tālruni, ikreiz, kad kustība ir konstatēts, ja šī drošības sistēma ir bruņota.Ja jums ir , jūs varat izveidot savienojumu sensoru, lai to aktivizētu Wi-Fi ierīcēm, ne tikai ZigBee ierīcēm.Piemēram, jūs varat noteikt skatuves, lai jūsu dzīvojamā istabā gaismu, lai tā automātiski ieslēdzas, kad jūs staigāt pa dzīvojamās istabas.Jaunās kameras funkcija tiek izmantota, lai jūs zināt, kam tuvojas jūsu mājās un uzņemt video agrāk, nekā pirms tam.Lepojas 110 ° skatu lauks un 6m atklāšanas iezvanījās, un jūs varat sākumā saņemat brīdinājuma ziņojumu par kādu 's klātbūtne, attiecīgi veikt pasākumus, lai samazinātu iespēju, ka jūsu māja ir apdraudēta.Dalīties ar kontroli, ir pieejami vairāki lietotāji var pārbaudīt un uzraudzīt jūsu mājās kopā.Vienkārša un bez instrumentu uzstādīšana, 3M līmes iekārtas ievērojami ietaupa savu laiku.Aprīkots ar akumulatoru, kas ir ērts, lai stick to uz jebkuru vietu, kuru jūs vēlaties, lai uzraudzītu.

Tagi: aqara slēdzis, mājas, mini sonoff, smart home, mini sonoff slēdzis, snzb 03, sonoff th10, sonoff slēdzis, tuya zigbee, homekit slēdzis.


 • Valsts Montāža: Ready-to-Go
 • Materiāls: PC
 • Modeļa Numurs: SONOFF SNZB 01/02/03
 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
 • Bezvadu Protokols: Zigbee IEEE 802.15.4
 • Zīmola Nosaukums: sonoff
 • Sertifikācija: CE
 • Kameru, Kas Aprīkota: No
 • Balss vadība: Alexa, Google Home
 • Saderība: Visi Saderīgie
 • App: eWelink
Vustyuja Nikifol1990g 2020-11-03

Finally also for sonoff sensors compact and nice to see, works fine, but not very well in precision, sin only that the APP not gestisca one historical temperature…

Aryutova 2020-11-12

The package arived in a week. Battery (cr2450) is included and the sensor works really well. Also the range is very good! I connected it with my Sonoff ZB Bridge (running Tasmota). I recommand! The seller 5* too!

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good